(Symbol AL8357931) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,


Opis oferty


 
Studio 1 pokojowe  (35 m2),  
   
Cena 18 550 EURO, czyli  530 EURO/m2 


 

Informacje podstawowe :

Apartament typu studio w bardzo przyjemnym całorocznym kompleksie "Jasmine Club" w niedalekiej odległości od centrum Słonecznego Brzegu, jednak w cichym i bardzo spokojnym miejscu. 

Do najbliższej plaży  można dojść w 6-7 minut. Wszystkie najlepsze restauracje, kawiarnie, dyskoteki i bary oddalone są od obiektu o 3-4 min. spaceru. Park Wodny Słoneczny Brzeg znajduje się 500 m od hotelu. Dworzec autobusowy oddalony jest od obiektu o 4-5 minut. spaceru. W pobliżu znajdują się dwa największe supermarkety MM i Mladost. Kompleks znajduje się w części wspólnej z innym kompleksem Jasmine Residence i dwoma hotelami Rose i Hotel Kokiche z dwoma basenami, dwoma barami i restauracją. Bardzo dobre utrzymanie ogrodów, terenów zielonych, basenu i placu zabaw dla dzieci.

Mieszkanie znajduje się na trzeciej kondygnacji/drugim piętrze piętrze. Jego całkowita łączna powierzchnia wynosi 30 mkw. Składa się z pokoju połączonego z otwartą kuchnią, łazienki i obszernego balkonu.  Mieszkanie jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Jest wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz, aby mieszkać i wypoczywać w dobrych warunkach. 
Całoroczna opłata za zarządzanie i utrzymanie w  wysokości  tylko 8 euro/m2 rocznie.

 


UDOGODNIENIA :

- 600 od plaży 
- klimatyzacja
- basen
- supermarket
- ochrona, monitoring
- sklepy, restauracje

- Sport,
- Sporty wodne


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i następnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejscie B 
 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
28 900 €
Cena za m2 w EURO
963 €
Powierzchnia całkowita
30, 00 m²
Liczba pokoi
1
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Jasmine Club
Odległość od morza
600m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria